Mgr. Vítězslav Jandák - Volební lídr ČSSD za Jihočechy

Aktuální

Media

Návštěva Jiřího Paroubka v Jižních Čechách

31.03.2010

Dne 31. března navštívil předseda Jiří Paroubek Jihočeský kraj. Strávil jej v doprovodu jihočeských volebních kandidátů a velkého množství příznivců České strany sociálně demokratické.

Dle plánovaného programu uskutečnil předseda Paroubek řadu setkání, které byly svou podstatou velmi zajímavé, přínosné a především přátelské. Příjemným překvapením byla atmosféra a odezva, se kterou se setkal při diskusi se studenty Střední průmyslové školy stavební. Zažil zde živou debatu a přínos z tohoto setkání cítily obě strany velice výrazně.

Dalším místem návštěvy byla Nemocnice České Budějovice, kde byl předseda Paroubek seznámen se stavem zařízení, problémy, které ho zužují, ale i úspěchy místních lékařů. Pochopitelně došlo i na návštěvu některých pacientů, jejichž potěšení na tváři vyvolané setkáním bylo patrné na první pohled. I zde předseda Paroubek využil možnosti přímých odpovědí na dotazy lidí.

Návštěva předsedy Paroubka byla završena v Českém Krumlově, kde byl pozván Jiřím Krampolem do jeho zábavného pořadu "Jsem jeden z Vás". Městské divadlo se stalo svědkem velmi vřelého setkání, dobré zábavy a hlavně přání změny. Změny v hlavním politickém proudu České republiky. Do posledního místa naplněné divadlo bylo důkazem, jakou podporu lidé v Jižních Čechách předsedovi a celé ČSSD vyjadřují. Předseda Paroubek i my všichni jsme to vnímali a bereme tuto podporou jako závazek pro naši práci pro Jihočechy. Fotografie z této návštěvy naleznete v sekci Fotogalerie.

Zpět do článků