Mgr. Vítězslav Jandák - Volební lídr ČSSD za Jihočechy

Aktuální

Media

Jižní Čechy jsem NEPOŠKODIL

09.09.2009

Ohrazuji se proti lživým informacím, které dnes rozesílali někteří mediální zástupci médiím s tím, že jsem jako poslanec poškodil jižní Čechy.

Já jsem rozhodně jižní Čechy nepoškodil a lživé informace jsou i ty, že všichni jihočeští poslanci hlasovali pro zákon č. 184/2006 Sb., o odnětí nebo omezení vlastnického práva k pozemku nebo ke stavbě (zákon o vyvlastnění).

Není to pravda, paní Vlasta Parkanová poslankyně a lídr TOP 09 za jižní Čechy hlasovala PROTI zákonu, zatímco já jsem se ZDRŽEL hlasování.

Nepovažuji zákon za špatný, považuji za špatné jen některá znění tohoto zákona.

Navíc, k přijetí zákona chybělo 12 hlasů!!! I kdybych tedy hlasoval pro zákon, neměl by šanci projít!

Odmítám takováto lživá nařčení, jižní Čechy mám rozhodně rád, i já jsem řidič, jezdím po jižních Čechách a nemám v nejmenším potřebu poškozovat tento kraj, který miluji. Odmítám ale podporovat typ zákona, kterým se v podstatě vrací „komunistické vyvlastňování“, které jsme všichni zažili.

A ptám se, když je ten zákon tak „dobrý“ a když jsem i ze strany ODS napadán, že jsem poškodil jižní Čechy, proč tedy všichni poslanci ODS nehlasovali pro zákon?

Na toto mi nikdo odpověď nepodal a pouze o mně jen šíří lži. Považuji to za cílený předvolební útok a opakuji, rozhodně nemám v úmyslu poškodit Jihočeský kraj!

Zpět do článků