Mgr. Vítězslav Jandák - Volební lídr ČSSD za Jihočechy

Aktuální

Media

Tým Jihočeši se představil koncertem na Lipně

14.08.2009

Tým Jihočeši odstartoval svou sérii koncertů prezentovanou pod názvem Tým JihoČeši Tour tuto středu na Lipně. Počasí přálo a všichni se skvěle bavili...

Přehrát video

Tým Jihočeši odstartoval svou sérii koncertů prezentovanou pod názvem Tým JihoČeši Tour tento týden na Lipně. V rámci Mezinárodního dne mládeže uspořádal koncert jihočeských rockových kapel. Účast na akci, které se mimo jiné zúčastnil jihočeský volební lídr ČSSD poslanec Vítězslav Jandák, byla nad očekávaní skvělá. Počasí přálo, všichni se skvěle bavili a příroda a okolí krásného jihočeského „moře“ Lipna k tomu jen vybízela.

„My jsme se rozhodli, že tyto koncerty by se mohly stát jakousi tradicí právě k Mezinárodnímu dni mládeže. Není to žádný bolševický svátek, je to celosvětový, všemi uznávaný a krásný svátek, oslavující mládež, mladé lidi. Jsem velice rád, že se akce vydařila      a že podobně se vydaří i další akce pořádané pod hlavičkou Tým Jihočeši Tour,“ řekl Jihočech, herec a politik Vítězslav Jandák.

Ten také zdůraznil, že je potěšen hojnou účastí právě mladých lidí, jelikož se osobně stále častěji setkává s tím, že mladí lidé přicházejí do sociální demokracie a zajímají se o tuto stranu.

„Myslím si osobně, že není lepšího programu. Většinou ho kritizují ti, kteří ho vůbec nečetli, a někteří soudí pouze podle různých článků v novinách či dají na řeči takzvaných kritiků, kteří program sociální demokracie nikdy neviděli,“ podotkl jihočeský volební lídr Jandák.

A co že to je Tým Jihočeši?

„Jedná se o kandidáty sociální demokracie do Poslanecké sněmovny v letošních parlamentních volbách. Sportovní terminologií, které rozumí každý, bych to nazval asi takhle: náš tým se skládá ze širšího kádru – to jsou všichni kandidáti včetně náhradníků, celkem 22 kandidátů a 3 v záloze. Do užšího kádru, chcete-li základní sestavy, se vešlo 7 hráčů. Já vím, že jsme v minulých volbách získali jen čtyři mandáty, ale malý jen ten, kdo má jen malý cíl. Takže našim cílem je získat sedm mandátů a říkáme si, proč by se nám to nemělo povést,“ říká s úsměvem Vítězslav Jandák.

V sedmičce „týmu“ je tak jmenovitě: Lídr Vítězslav Jandák, poslankyně Vlasta Bohdalová, ekonom, zastupitel Tábora a poslanec Jan Babor, poslanec z Písku Karel Kratochvíle, podnikatel z Českého Krumlova Rudolf Vejskrab, právník a vysokoškolský profesor Radovan Suchánek ze Strakonic a krajský zastupitel a lesák z Prachatic František Sklář.

Jednotlivé akce Týmu Jihočeši naleznou zájemci na webu www.jandak.eu, www.cssd.cz a na vlastních internetových stránkách jihočeské ČSSD www.jihocesi.eu, které byly právě spuštěny.

Zpět do článků